top of page
Sunrise

התעברות מקודשת

האם את יכולה לדמיין מסגרת מרפאה ומפנקת, המאפשרת לך בכוונה מודעת להרות את התינוק שלך? האם תרצי לחוות באופן מלא את האיחוד בין הזכרי המועצם לנקבי המקודש, המתכנסים יחס בטקס, באהבה ובאמון מוחלט?

זה המקום בשבילך.

 

 

IMG-5050.jpg
IMG-5050.jpg
IMG-5050.jpg

להרות ילד ממצב תודעתי מאוזן ומודע, כאשר בני הזוג חולקים הבנה הדדית ומערכת יחסים מעצימה, היא חוויה מרגשת וחושנית. נכון, דרוש אומץ ונכונות בכדי לאמץ את מסע שכזה במלואו מתוך כוונה טהורה ונוכחות. רטריט התעברות מקודשת מציע בדיוק את זה. בדרך כיבוד הגוף והמשכיות החיים, בני הזוג מעמיקים את הקשר האחד לשנייה ועם עצמם. תהליך ההתעברות הינו חוויה חושני ואינטימית שיש לשמרה ולקדשה ככזו, התנסות אקסטטית המקרבת את בני הזוג מתמיד ומעמיקה את הקשר והתקשורת, מתוך כוונה אולטימטיבית - יצירת אדם חדש - תינוק.

הנכם מוזמנים לחוויה ייחודית בחיים, חוויה אינטואיטיבית ויצירתית הנובעת מתוך חוכמת החיים המולדת שלך ושלך, וסוללת את הדרך אל פרק חדש ומהמם בחיים.

זוגיות מחודשת: סדנאות לבחירה 

סדנאות מגוונות ליצירת חיבור וחיזוק בני הזוג כהכנה להתעברות, עם דגש על תואם, שיתוף, מגע ונשימה. הסדנאות מועברות ע"י צוות מנחים מנוסה בתחום, עם רגישות לצרכים שלכם.

WhatsApp Image 2022-05-18 at 9.13_edited.jpg

עזר כנגדה

1D2FD0AF-3541-4737-9334-E0E5F9689E14.jpg

מגע מפנק

IMG-3073.jpg

מדיטציה ונשימה מעגלית

brain-7351510_1920.jpg

תדרים וצלילים מרפאים

IMG_6981_edited_edited.jpg

דינמיקה משפחתית

IMG-5050.jpg

מארג

ריטריט הוליסטי

בשיטת

תשעת השערים

התעברות מקודשת הינה חוויה אינטימית ועמוקה המביאה אתכם לאיחוד חושני ואקסטטי. הרטריט תוכנן במיוחד כדי לעזור לך להרות את צאצאיך העתידיים במצב תודעתי מודע ואמיתי. סוף שבוע של גילוי עצמי וחקר חושני, המונחה לעזור לך להתחבר עם בן הזוג ברמה העמוקה ביותר וליצור בסיס איתן למשפחתך העתידית. דרך גילוי מחדש של הכוחות האמיתיים שלך ועד לחקר התשוקות העמוקות ביותר שלך, רטריט ייחודי זה נוצר במטרה אחת פשוטה - לשפר את תדר האהבה.

יורט ההתחדשות

הכירו את יורט ההתחדשות באמירים, מרחב של איכות והתפתחות.  

בלב הגליל המערבי העליון, מתחת להר מרון, שוכנת אמירים,

שמורת טבע מהממת עם נוף אל הכנרת.

אמירים הינו הישוב הצמחוני/טבעוני הראשון בארץ,

כמו גם מקום מולדתם של הצימרים, אירוח כפרי באווירה ישראלית.

מרחב ההתחדשות מציע זמן פנוי להתבוננות כמו גם מקום המאפשר לתהליך עמוק להתרחש. המרחב מחזיק בתדר גבוה של ריפוי ואהבה, ומותאם לחוויה מחדשת עם העצמי. המרחב מאובזר בכול הדרוש לחוות תהליך מפנק ומרפא, ומטרתו לדמות את הרחם האימהי. המרחב מצוי בטבע, מוקף ירוק מלא תקווה ושקט מופתי. 

קבלה, הערכה וחגיגה - שלושת אבני הבניין של חיים מוארים, שמחים ובריאים

זוהי הזמנה להתחבר עם תדר של שלווה, אל עצמך, ואל חוויית חיים חדשה. 

8bbfe2d2-52bf-4597-921b-529dbbd3b979.jpg

ליווי אישי ותומך
עם שגיא 

במהלך 12 שנות ניסיון בתחום ההתפתחות והמודעות, על פני 4 יבשות ומול קבוצות מכול הגילאים, ברור לי שאין נוסחה אחת המתאימה לכולם. לכן, יצרתי את שיטת תשעת השערים, אשר מציגה אותך - את האדם - במרכז. 

זכות גדולה עבורי היא לעבור איתך תהליך 

thank-you-emoji-png-6.png
13e23ef6-d905-476d-9fa4-a3aefce0eaeb.jpg

ביאטריקס, פברואר 2023

שגיא יקר, הייתי ליד העץ כל יום מאז הפגישה שלנו ואני מרגישה שאני הופכת יותר ויותר שלמה עם עצמי 🙏💗 האש בתוכי התחילה שוב להתלקח תודות למפגש היומי שלי עם עצמי. אני מניחה שצריך עוד קצת 🧨 💣💥 אש 😁🤣 😉 על מנת להצליח להיפתח לזה שוב

 אני מקווה שאתה בטוב ותודה על התמיכה 🙏💝🤗😘🌻

טל, יולי 2022

שגיא, אמנם נפרדנו אתמול אבל רציתי שוב להודות לך על הליווי והחניכה הנפלאים. תודה רבה על האכפתיות, תשומת הלב, ההכלה והחיבה. זה לא מובן מאליו בכלל. מעבר לכך גם התכנים היו מרתקים, אז באמת תודה תודה תודה שגיא ושיהיה רק טוב

רוברט, מרץ 2021

לנצח אשאר ביראת כבוד ואופוריה בלתי ניתנת לביטוי מן הטקס אצל שגיא. ואין לי מילים שיכולות להתקרב לשבח אותו. מהר מאוד הוא הפך לאח. והקשר הזה הוא נצחי. תודה על החוויה. הרבה אהבה ותקווה למי שמחפש תהודה
bottom of page