top of page
Sunrise

שינוי דפוסים מעכבים

נמאס לך מן הגלגל החוזר של כניעה והשפלה עצמית? 

דפוסים מעכבים, כמו התמכרויות או דפסי חשיבה קדומים, הם כוח מגביל, מקלקל ומדרדר בחייו של אדם. בין אם זה סיגריות, אלכוהול, סמים, פורנוגרפיה, או עבודה מופרזת, דעות קדומות, שיפוטיות, צרות עין וקינאה - התמכרויות יכולות ללבוש צורות רבות ומגוונות, אבל לכולן דבר אחד משותף: הן שולטות במחשבות, ברגשות ובהתנהגות, ולכן מותירות אותנו כבולים וחסרי אונים. עם זאת,  יש תקווה להחלמה. עם הכלים והתמיכה הנכונים, כל אדם יכול לדלות ממשאבי הכוח הפנימי ולהפוך את ההתמכרות ממקום מדלדל למקום מרומם.

הגיע הזמן להשתחרר מכבלי ההתמכרות ולתבוע מחדש בעלות על החיים, על הבריאות ועל האושר.

 

 

לאחר שנים רבות של עבודה עם אנשים מגוונים מכול קצוות תבל, טרם פגשתי אדם ללא צורה כלשהי של התנהגות ממכרת. אפילו בקהילות הדורשות אחר הרוח מכורים אנשים לגורו שלהם או לתהליך הרוחני שהם בעיצומו. במוקדם או במאוחר מגיע הזמן, שבו נאלצים להתעורר למציאות המרה ולהודות - לעזאזל, אני חווה התעללות רגשית מיידי ההתנהגות הכפייתית שלי עצמה!

התמכרויות או לא להיות: לוקחים אחריות מלאה לחיים

יקר.ה, אם את.ה לכוד בדפוסי המחשבה של עצמך, הגיע הזמן להשתחרר, ולהשיב את השליטה על חייך. הגיע הזמן לצאת מן הצללים ולדרוש בעלות על הכוח המולד שלך. זוהי קריאה לכל אלה אשר מוכנים לעשות את הצעד הראשון לקראת ריפוי ושינוי.

IMG_5273.JPG

כעסים ורגשות עצורים

_779f6f54-5d1a-44e8-b0fa-c3f21c04e7bc.jpeg

ציפיות ורצונות החברה

_1a043973-925f-4f0e-bc14-070b55aa7ca5.jpeg

התמכרויות

_065066bd-43b4-4456-a850-8dc66b828a53.jpeg

סטרס והשאיפה להצלחה

_ebd7915d-238f-47a8-a450-2dd7dfe8bb8e.jpeg

בושה, אשמה וחרטה

_d2e61b3f-7320-484a-94fc-7c8c8cd4cd34.jpeg

שיפוטיות וביקורתיות

ריטריט הוליסטי

בשיטת

תשעת השערים

הצטרפ.י אלי לרטריט עוצמתי הנועד לעזור לך התגבר על ההתמכרות ולגלות מחדש את האני האמיתי. באמצעות כלים פשוטים שכל אחד יכול למלוך בהם, נמצא את השמש הפנימית שלך - כוח הרצון הפועם בך למין יומך הראשון על פני האדמה.

באמצעות כוחה של קהילה, מדיטציה והתבוננות, ותרגול רוחני ופיזי, נמצא את האומץ והחוסן הדרושים לך כדי להתגבר על חסמים מעכבים ולאמץ מצב חדש של תודעה. אנחנו לעולם לא לבד במסע הזה, ואני כאן על מנת לתמוך בך לאורך כול הדרך.

אל תאפשר.י להתמכרות להמשיך לשלוט בחייך.

בחר.י בחופש ובהעצמה, עכשיו.

 

יורט ההתחדשות

הכירו את יורט ההתחדשות באמירים, מרחב של איכות והתפתחות.  

בלב הגליל המערבי העליון, מתחת להר מרון, שוכנת אמירים,

שמורת טבע מהממת עם נוף אל הכנרת.

אמירים הינו הישוב הצמחוני/טבעוני הראשון בארץ,

כמו גם מקום מולדתם של הצימרים, אירוח כפרי באווירה ישראלית.

מרחב ההתחדשות מציע זמן פנוי להתבוננות כמו גם מקום המאפשר לתהליך עמוק להתרחש. המרחב מחזיק בתדר גבוה של ריפוי ואהבה, ומותאם לחוויה מחדשת עם העצמי. המרחב מאובזר בכול הדרוש לחוות תהליך מפנק ומרפא, ומטרתו לדמות את הרחם האימהי. המרחב מצוי בטבע, מוקף ירוק מלא תקווה ושקט מופתי. 

קבלה, הערכה וחגיגה - שלושת אבני הבניין של חיים מוארים, שמחים ובריאים

זוהי קריאה להשקיע ברווחה שלך ולעשות את הצעד הראשון לעבר חיים חדשים.

8bbfe2d2-52bf-4597-921b-529dbbd3b979.jpg

ליווי אישי ותומך
עם שגיא 

במהלך 12 שנות ניסיון בתחום ההתפתחות והמודעות, על פני 4 יבשות ומול קבוצות מכול הגילאים, ברור לי שאין נוסחה אחת המתאימה לכולם. לכן, יצרתי את שיטת תשעת השערים, אשר מציגה אותך - את האדם - במרכז. 

זכות גדולה עבורי היא לעבור איתך תהליך 

thank-you-emoji-png-6.png
13e23ef6-d905-476d-9fa4-a3aefce0eaeb.jpg

ביאטריקס, פברואר 2023

שגיא יקר, הייתי ליד העץ כל יום מאז הפגישה שלנו ואני מרגישה שאני הופכת יותר ויותר שלמה עם עצמי 🙏💗 האש בתוכי התחילה שוב להתלקח תודות למפגש היומי שלי עם עצמי. אני מניחה שצריך עוד קצת 🧨 💣💥 אש 😁🤣 😉 על מנת להצליח להיפתח לזה שוב

 אני מקווה שאתה בטוב ותודה על התמיכה 🙏💝🤗😘🌻

טל, יולי 2022

שגיא, אמנם נפרדנו אתמול אבל רציתי שוב להודות לך על הליווי והחניכה הנפלאים. תודה רבה על האכפתיות, תשומת הלב, ההכלה והחיבה. זה לא מובן מאליו בכלל. מעבר לכך גם התכנים היו מרתקים, אז באמת תודה תודה תודה שגיא ושיהיה רק טוב

רוברט, מרץ 2021

לנצח אשאר ביראת כבוד ואופוריה בלתי ניתנת לביטוי מן הטקס אצל שגיא. ואין לי מילים שיכולות להתקרב לשבח אותו. מהר מאוד הוא הפך לאח. והקשר הזה הוא נצחי. תודה על החוויה. הרבה אהבה ותקווה למי שמחפש תהודה
bottom of page