top of page
Sunrise

התעברות ולידה מקודשת

דמייני לעצמך מסגרת מרפאה ומפנקת, המאפשרת לך בכוונה מודעת להרות וללדת את תינוקך! האם תרצי לחוות באופן מלא את האיחוד ביניך ובין בן-זוגך, בין הזכרי המועצם לנקבי המקודש, המתכנסים יחס באהבה ובאמון מוחלט?

זה המקום בשבילך.

 

 

IMG-5050.jpg
IMG-5050.jpg
IMG-5050.jpg

להרות ילד ממצב תודעתי מאוזן ומודע, כאשר בני הזוג חולקים הבנה הדדית ומערכת יחסים מעצימה, היא חוויה מרגשת וחושנית. נכון, דרוש אומץ ונכונות בכדי לאמץ מסע שכזה במלואו מתוך כוונה טהורה ונוכחות. רטריט התעברות מקודשת ולידה מועצמת מציע בדיוק את זה. בדרך כיבוד הגוף והמשכיות החיים, בני הזוג מעמיקים את הקשר האחד לשנייה ועם עצמם. תהליך ההתעברות הינו חוויה חושני ואינטימית שיש לשמרה ולקדשה ככזו, התנסות אקסטטית המקרבת את בני הזוג ומעמיקה את הקשר והתקשורת, מתוך כוונה אולטימטיבית - יצירת אדם חדש - תינוק.

הנכם מוזמנים לחוויה ייחודית בחיים, חוויה אינטואיטיבית וחושנית הנובעת מתוך חוכמת החיים המולדת שלך ושלך, וסוללת את הדרך אל פרק חיים חדש ומהמם .

זוגיות מחודשת = זוגיות מקודשת

בהלך הרטריט נחווה סדנאות מגוונות ליצירת חיבור וחיזוק בני הזוג כהכנה להתעברות, או בהקבלה כהכנה ללידה. דגש על תואם, שיתוף, מגע ונשימה. הסדנאות מועברות ע"י צוות מנחים מנוסה בתחום, עם רגישות לצרכים האישיים.

Moments after an unassisted ecstatic birth

עזר כנגדה

Twin Flame beyond restriction love

מגע מפנק

Couples deep meditation practice

מדיטציה ונשימה מעגלית

brain-7351510_1920.jpg

תדרים וצלילים מרפאים

Twin Flame next generation photo session

דינמיקה משפחתית

Unassisted ecstatic birth photo shoot

מארג - טנטרה בהבנה חדשה

ריטריט הוליסטי

בשיטת

תשעת השערים

לידה אקסטטית הינה חוויה אינטימית ועמוקה המביאה אתכם לאיחוד חושני. הרטריט תוכנן במיוחד כדי לעזור לך להרות את צאצאיך העתידיים במצב תודעתי מודע ואמיתי, כמו גם ללדת אותם בשיתוף עם בן-זוגך מתוך אותה התודעה והעוצמה. סוף שבוע של גילוי עצמי וחקר חושני, המונחה לעזור לך להתחבר עם בן הזוג ברמה העמוקה ביותר וליצור בסיס איתן למשפחתך העתידית. דרך גילוי מחדש של הכוחות האמיתיים ועד לחקר התשוקות העמוקות ביותר , רטריט ייחודי זה נוצר במטרה אחת פשוטה - לשפר את תדר האהבה.

יורט הזוגיות

הכירו את מרחב ההתחדשות באמירים, מרחב של איכות והתפתחות.  

בלב הגליל המערבי העליון, מתחת להר מרון, שוכן כפר יפהפה בתוך שמורת טבע מהממת אפופה נוף כינרת, הנושא תדר של שלווה.

אמירים הינו הישוב הצמחוני/טבעוני הראשון בארץ,

כמו גם מקום מולדתם של הצימרים, ומשכנם של מטפלים ואנשי רוח רבים.

מרחב ההתחדשות מציע זמן פנוי להתבוננות כמו גם מקום המאפשר לתהליך עמוק להתרחש. המרחב מחזיק בתדר גבוה של ריפוי ואהבה, ומותאם לחוויה מחדשת עם העצמי. המרחב מאובזר בכול הדרוש ליצירת תהליך אישי, ומטרתו לדמות את הרחם האימהי. המרחב מצוי בטבע, מוקף ירוק מלא תקווה ושקט מופתי. 

קבלה, הערכה וחגיגה - שלושת אבני הבניין של חיים מוארים, שמחים ובריאים

זוהי הזמנה להתחבר עם תדר של שלווה, אל עצמך, ואל חוויית חיים חדשה. 

8bbfe2d2-52bf-4597-921b-529dbbd3b979.jpg

ליווי אישי ותומך
עם שגיא 

במהלך 12 שנות ניסיון בתחום ההתפתחות והמודעות, על פני 4 יבשות ומול קבוצות מכול הגילאים, ברור לי שאין נוסחה אחת המתאימה לכולם. לכן, יצרתי את שיטת תשעת השערים, אשר מביאה אותך - את האדם - אל המרכז. 

זכות גדולה עבורי היא לעבור איתך תהליך 

thank-you-emoji-png-6.png
13e23ef6-d905-476d-9fa4-a3aefce0eaeb.jpg

רועי לילך ואביגיל,

מרץ 2022

שגיא היקר ! תודה על עוד ביקור שפותח את הלב ומרחיב את הדעת!

כל מפגש איתך מזכיר את מה ששכחנו, רק מלהסתכל עליך אפשר ללמוד, לחזור אל הלב, אל המקור, אל האחדות, אל הקול שבפנים ואחד אל השנייה.  

הדברים שאמרת לנו בנושא של הבת שלנו עזרו לנו לדייק את ההקשבה ולתת לה מה שהיא צריכה מאיתנו בצורה יותר מדויקת.  

אתה מסוג האנשים שפוגשים ומרגישים שאיזה זיכרון קדום מתעורר, זיכרון של זמנים שלפני ששכחנו מי אנחנו. מרגיש לנו שבאת להזכיר לבני אדם את מהותם הפשוטה!

תודה על קיומך בחיינו!

נגה, אפריל 2023

וואו, שגיא, זה חזק ממש. קוראת ובוכה.

זה חייב לצאת החוצה!

והשם... עזר כנגדה. כבר מהשם התחלתי להתרגש ממש. אתה פיצחת משהו כל כך בסיסי על גברים ונשים... זה בכלל לא רק ללידה והריון הדבר הזה... זה גם לימים של וסת מתאים... תכלס - זה לחיים עם אישה. לידה זה פשוט מקרה קצה של החיים האלה, אבל האמת שאנחנו כל החיים עוברות לידות קטנות של כל מיני דברים והתנועה היא אותה תנועה, והצרכים הם אותם צרכים... נחמה ובטחון ומגעעעעע ומישהו להישען עליו, ועיניים טובות, ואמון מוחלט... גם ובעיקר ברגעים בהם אנחנו שוכחות להאמין ביכולת הטבעית והמולדת שלנו ללדת, וסינכרון תודעות ותנועה משותפת, וגיאומטריה מקודשת!!! (כל הלילה חלמתי על טורוסים) הכל הכל הכל... כל כך מדויק! כל כך חשוב! כל כך בול! הנה, אני בוכה שוב. שגיא, אני פשוט נפעמת ממך.

אלה, מרץ 2023

בוקר אור שגיא!!!🌞☀️🌞

מודה אותך על עזרתך ו תמיכה!!!🙏♥️🙏

הרגשתי גם נוכחותך בברית מילה ו תמיכה.

הכול עבר בשלום!!

נתנו שם יהונתן!🙏🤗🙏♥️

bottom of page