top of page
Sunrise

התעברות מקודשת

האם את יכולה לדמיין מסגרת מרפאה ומפנקת, המאפשרת לך בכוונה מודעת להרות את התינוק שלך? האם תרצי לחוות באופן מלא את האיחוד בין הזכרי המועצם לנקבי המקודש, המתכנסים יחס בטקס, באהבה ובאמון מוחלט?

זה המקום בשבילך.

 

 

IMG-5050.jpg
IMG-5050.jpg
IMG-5050.jpg

להרות ילד ממצב תודעתי מאוזן ומודע, כאשר בני הזוג חולקים הבנה הדדית ומערכת יחסים מעצימה, היא חוויה מרגשת וחושנית. נכון, דרוש אומץ ונכונות בכדי לאמץ את מסע שכזה במלואו מתוך כוונה טהורה ונוכחות. רטריט התעברות מקודשת מציע בדיוק את זה. בדרך כיבוד הגוף והמשכיות החיים, בני הזוג מעמיקים את הקשר האחד לשנייה ועם עצמם. תהליך ההתעברות הינו חוויה חושני ואינטימית שיש לשמרה ולקדשה ככזו, התנסות אקסטטית המקרבת את בני הזוג מתמיד ומעמיקה את הקשר והתקשורת, מתוך כוונה אולטימטיבית - יצירת אדם חדש - תינוק.

הנכם מוזמנים לחוויה ייחודית בחיים, חוויה אינטואיטיבית ויצירתית הנובעת מתוך חוכמת החיים המולדת שלך ושלך, וסוללת את הדרך אל פרק חדש ומהמם בחיים.

זוגיות מחודשת: סדנאות לבחירה 

סדנאות מגוונות ליצירת חיבור וחיזוק בני הזוג כהכנה להתעברות, עם דגש על תואם, שיתוף, מגע ונשימה. הסדנאות מועברות ע"י צוות מנחים מנוסה בתחום, עם רגישות לצרכים שלכם.

WhatsApp Image 2022-05-18 at 9.13_edited.jpg

עזר כנגדה

1D2FD0AF-3541-4737-9334-E0E5F9689E14.jpg

מגע מפנק

IMG-3073.jpg

מדיטציה ונשימה מעגלית

brain-7351510_1920.jpg

תדרים וצלילים מרפאים

IMG_6981_edited_edited.jpg

דינמיקה משפחתית

IMG-5050.jpg

מארג

ריטריט הוליסטי

בשיטת

תשעת השערים

התעברות מקודשת הינה חוויה אינטימית ועמוקה המביאה אתכם לאיחוד חושני ואקסטטי. הרטריט תוכנן במיוחד כדי לעזור לך להרות את צאצאיך העתידיים במצב תודעתי מודע ואמיתי. סוף שבוע של גילוי עצמי וחקר חושני, המונחה לעזור לך להתחבר עם בן הזוג ברמה העמוקה ביותר וליצור בסיס איתן למשפחתך העתידית. דרך גילוי מחדש של הכוחות האמיתיים שלך ועד לחקר התשוקות העמוקות ביותר שלך, רטריט ייחודי זה נוצר במטרה אחת פשוטה - לשפר את תדר האהבה.

יורט ההתחדשות

הכירו את יורט ההתחדשות באמירים, מרחב של איכות והתפתחות.  

בלב הגליל המערבי העליון, מתחת להר מרון, שוכנת אמירים,

שמורת טבע מהממת עם נוף אל הכנרת.

אמירים הינו הישוב הצמחוני/טבעוני הראשון בארץ,

כמו גם מקום מולדתם של הצימרים, אירוח כפרי באווירה ישראלית.

מרחב ההתחדשות מציע זמן פנוי להתבוננות כמו גם מקום המאפשר לתהליך עמוק להתרחש. המרחב מחזיק בתדר גבוה של ריפוי ואהבה, ומותאם לחוויה מחדשת עם העצמי. המרחב מאובזר בכול הדרוש לחוות תהליך מפנק ומרפא, ומטרתו לדמות את הרחם האימהי. המרחב מצוי בטבע, מוקף ירוק מלא תקווה ושקט מופתי. 

קבלה, הערכה וחגיגה - שלושת אבני הבניין של חיים מוארים, שמחים ובריאים

זוהי הזמנה להתחבר עם תדר של שלווה, אל עצמך, ואל חוויית חיים חדשה. 

8bbfe2d2-52bf-4597-921b-529dbbd3b979.jpg

ליווי אישי ותומך
עם שגיא 

במהלך 12 שנות ניסיון בתחום ההתפתחות והמודעות, על פני 4 יבשות ומול קבוצות מכול הגילאים, ברור לי שאין נוסחה אחת המתאימה לכולם. לכן, יצרתי את שיטת תשעת השערים, אשר מציגה אותך - את האדם - במרכז. 

זכות גדולה עבורי היא לעבור איתך תהליך 

thank-you-emoji-png-6.png
13e23ef6-d905-476d-9fa4-a3aefce0eaeb.jpg

רועי לילך ואביגיל,

מרץ 2022

שגיא היקר ! תודה על עוד ביקור שפותח את הלב ומרחיב את הדעת!

כל מפגש איתך מזכיר את מה ששכחנו, רק מלהסתכל עליך אפשר ללמוד, לחזור אל הלב, אל המקור, אל האחדות, אל הקול שבפנים ואחד אל השנייה.  

הדברים שאמרת לנו בנושא של הבת שלנו עזרו לנו לדייק את ההקשבה ולתת לה מה שהיא צריכה מאיתנו בצורה יותר מדויקת.  

אתה מסוג האנשים שפוגשים ומרגישים שאיזה זיכרון קדום מתעורר, זיכרון של זמנים שלפני ששכחנו מי אנחנו. מרגיש לנו שבאת להזכיר לבני אדם את מהותם הפשוטה!

תודה על קיומך בחיינו!

נגה, אפריל 2023

וואו, שגיא, זה חזק ממש. קוראת ובוכה.

זה חייב לצאת החוצה!

והשם... עזר כנגדה. כבר מהשם התחלתי להתרגש ממש. אתה פיצחת משהו כל כך בסיסי על גברים ונשים... זה בכלל לא רק ללידה והריון הדבר הזה... זה גם לימים של וסת מתאים... תכלס - זה לחיים עם אישה. לידה זה פשוט מקרה קצה של החיים האלה, אבל האמת שאנחנו כל החיים עוברות לידות קטנות של כל מיני דברים והתנועה היא אותה תנועה, והצרכים הם אותם צרכים... נחמה ובטחון ומגעעעעע ומישהו להישען עליו, ועיניים טובות, ואמון מוחלט... גם ובעיקר ברגעים בהם אנחנו שוכחות להאמין ביכולת הטבעית והמולדת שלנו ללדת, וסינכרון תודעות ותנועה משותפת, וגיאומטריה מקודשת!!! (כל הלילה חלמתי על טורוסים) הכל הכל הכל... כל כך מדויק! כל כך חשוב! כל כך בול! הנה, אני בוכה שוב. שגיא, אני פשוט נפעמת ממך.

אלה, מרץ 2023

בוקר אור שגיא!!!🌞☀️🌞

מודה אותך על עזרתך ו תמיכה!!!🙏♥️🙏

הרגשתי גם נוכחותך בברית מילה ו תמיכה.

הכול עבר בשלום!!

נתנו שם יהונתן!🙏🤗🙏♥️

bottom of page