top of page
Sunrise

איזון זכרי-נקבי

כולנו מכילים בתוכנו אנרגיות גבריות ונשיות, ללא קשר למין. הבאת כוחות אלו לאיזון מאפשרת לנו להיות שלמים. הזכרי מגלם און, אסרטיביות וקבלת החלטות. הנשי מבטא אינטואיציה, יצירתיות הכלה וחמלה. כאשר אחד הצדדים בחוסר איזון, אנו עלולים להיות שתלטנים, תוקפניים נוטים לפאסיביות או לחוסר החלטיות. בחינת הלך המחשבות וההתנהגויות שלנו עוזרת לחשוף איזו אנרגיה דומיננטית ואיזו דורשת טיפוח נוסף.

איזון משמעו הרמוניה, שגשוג ונחת-רוח.

חיים בהרמוניה בגוף הפיזי שבחרנו

 ניתן לחזק גבריות באמצעות פעילות גופנית, חיזוק הביטחון העצמי ולקיחת אחראיות אישית ובעלות. פיתוח הנשי כולל אומנויות אקספרסיביות, יצירת קשר עם הטבע והעמקת קשרים חברתיים. שילוב האנרגיות הללו מוביל להרמוניה פנימית, חוכמה והיכולת להפגין את הפוטנציאל המלא שלנו. המסע לעבר אינטגרציה ושלמות הוא תהליך לכל החיים. טיפוח איזון מספק תגמולים עצומים.

ריטריט הוליסטי

בשיטת

תשעת השערים

רבים מאיתנו סובלים מחוסר איזון זכרי-נקבי, המתבטא גם בחוסר איזון רגשי-שכלי. הזמן לשינוי הוא עכשיו!

זוהי הזמנה אל ריטריט טרנספורמטיבי. נסיגה מן העולם המהיר והבלתי מתפשר אל חווית וחיבור פנימי, עם האני המחודש המבקש להשתחרר.

זה הזמן לבטא את מי שנולדת להיות. התשובות ממתינות בפנים.

 

יורט ההתחדשות

הכירו את מרחב ההתחדשות באמירים, מרחב של איכות והתפתחות.  

בלב הגליל המערבי העליון, מתחת להר מרון, שוכן כפר יפהפה בתוך שמורת טבע אפופה נוף כינרת, הנושא תדר של שלווה.

אמירים הינו הישוב הצמחוני/טבעוני הראשון בארץ,

כמו גם מקום מולדתם של הצימרים, ומשכנם של מטפלים ואנשי רוח רבים.

מרחב ההתחדשות מציע זמן פנוי להתבוננות כמו גם מקום המאפשר לתהליך עמוק להתרחש. המרחב מחזיק בתדר גבוה של ריפוי ואהבה, ומותאם לחוויה מחדשת עם העצמי. המרחב מאובזר בכול הדרוש לחוות תהליך מפנק ומרפא, ומטרתו לדמות את הרחם האימהי. המרחב מצוי בטבע, מוקף ירוק מלא תקווה ושקט מופתי. 

קבלה, הערכה וחגיגה - שלושת אבני הבניין של חיים מוארים, שמחים ובריאים

זוהי קריאה להשקיע ברווחה שלך ולעשות את הצעד הראשון לעבר חיים חדשים.

8bbfe2d2-52bf-4597-921b-529dbbd3b979.jpg

ליווי אישי ותומך
עם שגיא 

במהלך 12 שנות ניסיון בתחום ההתפתחות והמודעות, על פני 4 יבשות ומול קבוצות מכול הגילאים, ברור לי שאין נוסחה אחת המתאימה לכולם. לכן, יצרתי את שיטת תשעת השערים, אשר מביאה אותך - את האדם - אל המרכז. 

זכות גדולה עבורי היא לעבור איתך תהליך 

thank-you-emoji-png-6.png
13e23ef6-d905-476d-9fa4-a3aefce0eaeb.jpg

ביאטריקס, פברואר 2023

שגיא יקר, הייתי ליד העץ כל יום מאז הפגישה שלנו ואני מרגישה שאני הופכת יותר ויותר שלמה עם עצמי 🙏💗 האש בתוכי התחילה שוב להתלקח תודות למפגש היומי שלי עם עצמי. אני מניחה שצריך עוד קצת 🧨 💣💥 אש 😁🤣 😉 על מנת להצליח להיפתח לזה שוב

 אני מקווה שאתה בטוב ותודה על התמיכה 🙏💝🤗😘🌻

טל, יולי 2022

שגיא, אמנם נפרדנו אתמול אבל רציתי שוב להודות לך על הליווי והחניכה הנפלאים. תודה רבה על האכפתיות, תשומת הלב, ההכלה והחיבה. זה לא מובן מאליו בכלל. מעבר לכך גם התכנים היו מרתקים, אז באמת תודה תודה תודה שגיא ושיהיה רק טוב

רוברט, מרץ 2021

לנצח אשאר ביראת כבוד ואופוריה בלתי ניתנת לביטוי מן הטקס אצל שגיא. ואין לי מילים שיכולות להתקרב לשבח אותו. מהר מאוד הוא הפך לאח. והקשר הזה הוא נצחי. תודה על החוויה. הרבה אהבה ותקווה למי שמחפש תהודה
bottom of page