top of page
Sunrise

צומות

השימוש בצום נהוג במשך אלפי שנים על ידי תרבויות ודתות שונות ברחבי העולם כאמצעי לטיהור רוחני ולמשמעת עצמית. כיום, צום הוא נוהג פופולרי מסיבות רוחניות ובריאותיות כאחד. יתרונותיו של הצום כוללים ירידה במשקל, שיפור הרגישות לאינסולין, הפחתת דלקות והגברת הבהירות המנטאלית. צום מים, צום מיצים וצום לסירוגין הם גישות מודרניות לצום המקראי ובאמתחתם יתרונות בריאותיים רבים.

צומות: מילים, מים, רעלים

צום מילים יכול להיות גם הוא תרגול רב-עוצמה לצמיחה רוחנית ורגשית. על ידי הימנעות משיחה אנו לומדים להשקיט את המחשבות ולהתנקות משיח שלילי ותחת זאת מוצאים את השלווה התמונה בשקט. בהחלפת התייחסות עצמית משלילית לחיובית, אנו ניעורים לתחושה רחבה יותר של שלווה פנימית, אשר ממנה מתחיל החיבור עם אחרים.

ריטריט הוליסטי

בשיטת

תשעת השערים

זוהי הזמנה אל ריטריט טרנספורמטיבי בכוחם המרפא של צום ושקט. נסיגה מן העולם המהיר והבלתי מתפשר אל חווית הטבע של אמירים מספקת הזדמנות ייחודית להתנתק מן הרעש היומיומי ולהתחבר מחדש לאני הפנימי.

צוות מנוסה וסביבה תומכת ובטוחה עומדים לשירותך בליווי המודע לצרכיך מתוך התנסות אישית.

 

יורט ההתחדשות

הכירו את יורט ההתחדשות באמירים, מרחב של איכות והתפתחות.  

בלב הגליל המערבי העליון, מתחת להר מרון, שוכנת אמירים,

שמורת טבע מהממת עם נוף אל הכנרת.

אמירים הינו הישוב הצמחוני/טבעוני הראשון בארץ,

כמו גם מקום מולדתם של הצימרים, אירוח כפרי באווירה ישראלית.

מרחב ההתחדשות מציע זמן פנוי להתבוננות כמו גם מקום המאפשר לתהליך עמוק להתרחש. המרחב מחזיק בתדר גבוה של ריפוי ואהבה, ומותאם לחוויה מחדשת עם העצמי. המרחב מאובזר בכול הדרוש לחוות תהליך מפנק ומרפא, ומטרתו לדמות את הרחם האימהי. המרחב מצוי בטבע, מוקף ירוק מלא תקווה ושקט מופתי. 

קבלה, הערכה וחגיגה - שלושת אבני הבניין של חיים מוארים, שמחים ובריאים

זוהי קריאה להשקיע ברווחה שלך ולעשות את הצעד הראשון לעבר חיים חדשים.

8bbfe2d2-52bf-4597-921b-529dbbd3b979.jpg

ליווי אישי ותומך
עם שגיא 

במהלך 12 שנות ניסיון בתחום ההתפתחות והמודעות, על פני 4 יבשות ומול קבוצות מכול הגילאים, ברור לי שאין נוסחה אחת המתאימה לכולם. לכן, יצרתי את שיטת תשעת השערים, אשר מציגה אותך - את האדם - במרכז. 

זכות גדולה עבורי היא לעבור איתך תהליך 

thank-you-emoji-png-6.png
13e23ef6-d905-476d-9fa4-a3aefce0eaeb.jpg

ביאטריקס, פברואר 2023

שגיא יקר, הייתי ליד העץ כל יום מאז הפגישה שלנו ואני מרגישה שאני הופכת יותר ויותר שלמה עם עצמי 🙏💗 האש בתוכי התחילה שוב להתלקח תודות למפגש היומי שלי עם עצמי. אני מניחה שצריך עוד קצת 🧨 💣💥 אש 😁🤣 😉 על מנת להצליח להיפתח לזה שוב

 אני מקווה שאתה בטוב ותודה על התמיכה 🙏💝🤗😘🌻

טל, יולי 2022

שגיא, אמנם נפרדנו אתמול אבל רציתי שוב להודות לך על הליווי והחניכה הנפלאים. תודה רבה על האכפתיות, תשומת הלב, ההכלה והחיבה. זה לא מובן מאליו בכלל. מעבר לכך גם התכנים היו מרתקים, אז באמת תודה תודה תודה שגיא ושיהיה רק טוב

רוברט, מרץ 2021

לנצח אשאר ביראת כבוד ואופוריה בלתי ניתנת לביטוי מן הטקס אצל שגיא. ואין לי מילים שיכולות להתקרב לשבח אותו. מהר מאוד הוא הפך לאח. והקשר הזה הוא נצחי. תודה על החוויה. הרבה אהבה ותקווה למי שמחפש תהודה
bottom of page