top of page
Sunrise

לונג קוביד

עברו כבר כמה שנים, ואנחנו עדיין עדים לשינויים העולמיים שנגרמו על ידי מחולל התודעה העולמי, הידוע בשם קוביד 19.

  לונג קוביד הוא מצב מייגע ומתיש המשפיע על מספר לא מבוטל של אנשים אשר, על אף החלימו מן המחלה, סובלים עדיין מן הסמינים. הסימפטומים כלולים עייפות בלתי מוסברת, נשימה רדודה, חוסר תשוקה כללי לחיים וכאב כרוני. לתסמינים השפעה משמעותית על הרווחה הפיזית, הרגשית והנפשית של האדם, כמו גם על יכולתו לתפקד בחיי היומיום. אנו נדרשים לטיפול זהיר ומלא חסד על מנת להשיב לעצמנו את איכות החיים החיונית.

 

 

בשנת 2013 חוויתי תסמינים דומים. דאז טרם ניתנו להם מושג והגדרה. בזמנו, מצאתי בעצמי את הדרך לאיזון ולשיפור הבריאות, מתוך חקר פנימי עמוק והבחנה חדה וישירה, של אדם המתעורר אל חיים חדשים. בשנת 2022, במהלך עבודתי במסגרת בית-הבריאות, נפגשתי באורחים רבים אשר ביטאו את אותם התסמינים. אלא שהפעם, כבר היה לזה שם.

לונג קוביד: כיצד להתמודד עם התסמונת

IMG_2355.jpeg

שינוי דפוסים מעכבים

IMG_6207.JPG

מנוחה

IMG_3707.JPG

מדיטציה

IMG_5280.JPG

תדרים וצלילים מרפאים

e2693c9b-7118-4c37-9c41-8cc06dac70a3.jpeg

תנועה

IMG-0559.jpg

תזונה

ריטריט הוליסטי

בשיטת

תשעת השערים

אם גם את.ה סובל.ת מלונג קוביד או מתסמינים דומים, הרטריט הזה מדויק עבורך. ההתמקדות היא בקבלה ובבנייה מחודשת של התנהלות החיים, ומטרתה להעשיר אותך בידע ובכלים לצאת אל מסע ריפוי עצמי. באמצעות סדנאות הסברה, מדיטציות ושמירה על תזונה נכונה, תקבל.י הבנה עמוקה יותר של הגוף והנפש, ותלמד.י כיצד לנצל את הכוח הפנימי שבך על מנת להתגבר על האתגרים. אני והצוות נלוו אותך בתהליך השינוי, תוך הסתמכות על החוויות האישיות שלנו המאפשרות לנו לתמוך בתהליך שלך מתוך אמפתיה והזדהות עמוקה. זוהי הזדמנות ייחודית להתחבר לקהילת אנשים המבינים אותך, ולגלות מחדש את תחושת החיוניות והמטרה בחייך.

 

יורט ההתחדשות

הכירו את יורט ההתחדשות באמירים, מרחב של איכות והתפתחות.  

בלב הגליל המערבי העליון, מתחת להר מרון, שוכנת אמירים,

שמורת טבע מהממת עם נוף אל הכנרת.

אמירים הינו הישוב הצמחוני/טבעוני הראשון בארץ,

כמו גם מקום מולדתם של הצימרים, אירוח כפרי באווירה ישראלית.

מרחב ההתחדשות מציע זמן פנוי להתבוננות כמו גם מקום המאפשר לתהליך עמוק להתרחש. המרחב מחזיק בתדר גבוה של ריפוי ואהבה, ומותאם לחוויה מחדשת עם העצמי. המרחב מאובזר בכול הדרוש לחוות תהליך מפנק ומרפא, ומטרתו לדמות את הרחם האימהי. המרחב מצוי בטבע, מוקף ירוק מלא תקווה ושקט מופתי. 

קבלה, הערכה וחגיגה - שלושת אבני הבניין של חיים מוארים, שמחים ובריאים

זוהי קריאה להשקיע ברווחה שלך ולעשות את הצעד הראשון לעבר חיים חדשים.

8bbfe2d2-52bf-4597-921b-529dbbd3b979.jpg

ליווי אישי ותומך
עם שגיא 

במהלך 12 שנות ניסיון בתחום ההתפתחות והמודעות, על פני 4 יבשות ומול קבוצות מכול הגילאים, ברור לי שאין נוסחה אחת המתאימה לכולם. לכן, יצרתי את שיטת תשעת השערים, אשר מציגה אותך - את האדם - במרכז. 

זכות גדולה עבורי היא לעבור איתך תהליך 

thank-you-emoji-png-6.png
13e23ef6-d905-476d-9fa4-a3aefce0eaeb.jpg

ביאטריקס, פברואר 2023

שגיא יקר, הייתי ליד העץ כל יום מאז הפגישה שלנו ואני מרגישה שאני הופכת יותר ויותר שלמה עם עצמי 🙏💗 האש בתוכי התחילה שוב להתלקח תודות למפגש היומי שלי עם עצמי. אני מניחה שצריך עוד קצת 🧨 💣💥 אש 😁🤣 😉 על מנת להצליח להיפתח לזה שוב

 אני מקווה שאתה בטוב ותודה על התמיכה 🙏💝🤗😘🌻

טל, יולי 2022

שגיא, אמנם נפרדנו אתמול אבל רציתי שוב להודות לך על הליווי והחניכה הנפלאים. תודה רבה על האכפתיות, תשומת הלב, ההכלה והחיבה. זה לא מובן מאליו בכלל. מעבר לכך גם התכנים היו מרתקים, אז באמת תודה תודה תודה שגיא ושיהיה רק טוב

רוברט, מרץ 2021

לנצח אשאר ביראת כבוד ואופוריה בלתי ניתנת לביטוי מן הטקס אצל שגיא. ואין לי מילים שיכולות להתקרב לשבח אותו. מהר מאוד הוא הפך לאח. והקשר הזה הוא נצחי. תודה על החוויה. הרבה אהבה ותקווה למי שמחפש תהודה
bottom of page