top of page
Sunrise

יצירה ממשברים

עברו כמה שנים, ואנחנו עדיין עדים לשינויים העולמיים שנגרמו על ידי מחולל התודעה העולמי, הידוע בשם קוביד 19. 

משברים לא התחילו ולא יסתימו עם הקורונה. אלו הם פערים פנימיים הנחשפים עם שינויים קיצוניים מבחוץ. עייפות, נשימה רדודה, חוסר תשוקה כללי לחיים, כאב כרוני: לתסמינים הללו השפעה משמעותית על הרווחה הפיזית, הרגשית והמנטאלית, ולכן על היכולת לתפקד בחיי היומיום. אלו אינן טעותיות של המערכת, ולא כשלים סתמיים של הגוף. האלו הם סימנים ברורים לכך שנדרש שינוי יסודי ועמוק.

 

 

בשנת 2013 חוויתי תסמינים דומים. הרפואה המודרנית לא עזרה. המשבר המשיך להעמיק ובשנת 2016 לקחתי אחריות מלאה לעצמי ולשלי. הבנתי שעלי למצוא בעצמי את הדרך לאיזון ולשיפור הבריאות, מתוך חקר פנימי עמוק והבחנה חדה וישירה, של אדם המתעורר אל חיים חדשים. מאז ועד היום לא ביקרתי שוב במרפאה, ולא בגלל שלא חליתי יותר, אלא בגלל שידעתי, שהרפואה הנכונה נמצאת בפנים. המשברים הגדולים של חיי היו הקטליזטורים העוצמתיים ביותר לגדילה ולהתחדשות. עכשיו, אפשר ליישם את המידע.

משברים: כיצד לצאת אל התחלה חדשה

_8fc52940-5da3-4d85-9042-33e30f8bd4ca.jpeg

שינוי דפוסים מעכבים

שגיא כהן אבא קדברא

מנוחה

שגיא כהן מדיטציה העמק המקודש פרו

מדיטציה

שגיא כהן מדיטצית בוקר פרו

צבעים, צורות ותדרים

שגיא כהן יוגה עץ החיים שקיעה חוףהים התיכון

תנועה

ארוחת בוקר טבעונית שגיא כהן

תזונה

ריטריט הוליסטי

בשיטת

תשעת השערים

אם גם את.ה תקוע.ה בדרך, הרטריט הזה מדויק עבורך. ההתמקדות היא בקבלה ובבנייה מחודשת של התנהלות החיים, ומטרתה להעשיר אותך בידע ובכלים לצאת אל מסע ריפוי עצמי. באמצעות סדנאות הסברה, מדיטציות ושמירה על תזונה נכונה, תקבל.י הבנה עמוקה יותר של הגוף והנפש, ותלמד.י כיצד לנצל את הכוח הפנימי שבך על מנת להתגבר על האתגרים. תוך הסתמכות על חוויות אישיות, תקבל.י תמיכה בתהליך הספציפי שלך. 

 

יורט ההתחדשות

הכירו את מרחב ההתחדשות באמירים, מרחב של איכות והתפתחות.  

בלב הגליל המערבי העליון, מתחת להר מרון, שוכן כפר יפהפה בתוך שמורת טבע אפופה נוף כינרת, הנושא תדר של שלווה.

אמירים הינו הישוב הצמחוני/טבעוני הראשון בארץ,

כמו גם מקום מולדתם של הצימרים, ומשכנם של מטפלים ואנשי רוח רבים.

מרחב ההתחדשות מציע זמן פנוי להתבוננות כמו גם מקום המאפשר לתהליך עמוק להתרחש. המרחב מחזיק בתדר גבוה של ריפוי ואהבה, ומותאם לחוויה מחדשת עם העצמי. המרחב מאובזר בכול הדרוש לחוות תהליך מפנק ומרפא, ומטרתו לדמות את הרחם האימהי. המרחב מצוי בטבע, מוקף ירוק מלא תקווה ושקט מופתי. 

קבלה, הערכה וחגיגה - שלושת אבני הבניין של חיים מוארים, שמחים ובריאים

זוהי קריאה להשקיע ברווחה שלך ולעשות את הצעד הראשון לעבר חיים חדשים.

8bbfe2d2-52bf-4597-921b-529dbbd3b979.jpg

ליווי אישי ותומך
עם שגיא 

במהלך 12 שנות ניסיון בתחום ההתפתחות והמודעות, על פני 4 יבשות ומול קבוצות מכול הגילאים, ברור לי שאין נוסחה אחת המתאימה לכולם. לכן, יצרתי את שיטת תשעת השערים, אשר מביאה אותך - את האדם - אל המרכז. 

זכות גדולה עבורי היא לעבור איתך תהליך 

thank-you-emoji-png-6.png
13e23ef6-d905-476d-9fa4-a3aefce0eaeb.jpg

ביאטריקס, פברואר 2023

שגיא יקר, הייתי ליד העץ כל יום מאז הפגישה שלנו ואני מרגישה שאני הופכת יותר ויותר שלמה עם עצמי 🙏💗 האש בתוכי התחילה שוב להתלקח תודות למפגש היומי שלי עם עצמי. אני מניחה שצריך עוד קצת 🧨 💣💥 אש 😁🤣 😉 על מנת להצליח להיפתח לזה שוב

 אני מקווה שאתה בטוב ותודה על התמיכה 🙏💝🤗😘🌻

טל, יולי 2022

שגיא, אמנם נפרדנו אתמול אבל רציתי שוב להודות לך על הליווי והחניכה הנפלאים. תודה רבה על האכפתיות, תשומת הלב, ההכלה והחיבה. זה לא מובן מאליו בכלל. מעבר לכך גם התכנים היו מרתקים, אז באמת תודה תודה תודה שגיא ושיהיה רק טוב

רוברט, מרץ 2021

לנצח אשאר ביראת כבוד ואופוריה בלתי ניתנת לביטוי מן הטקס אצל שגיא. ואין לי מילים שיכולות להתקרב לשבח אותו. מהר מאוד הוא הפך לאח. והקשר הזה הוא נצחי. תודה על החוויה. הרבה אהבה ותקווה למי שמחפש תהודה
bottom of page