top of page
Sunrise

פוסט טראומה

בעידן מודרני של אינפורמציה זמינה ולקיחת אחריות עצמית, רבים מתעוררים להתמודדות עם פצעי עבר, טראומות ילדות וצלקות לא מאוחות. מה שלא מתרפא ומתאזן, יעיק עלינו לכול אורך חיינו.

פוסט טראומה היא חוויה מאתגרת המשפיעה על אינספור אנשים ברחבי העולם. רבים מתעוררים למציאות של טראומה והשפעתה על חיי היומיום. תחושת אובדן, הלם וניתוק עצמי הפכו לנחלת הכלל. הכרחי לטפל בכאב ולהתמודד עימו, מאחר שהוא עלול לגרום לנזק חמור לטווח ארוך לגוף, לנפש ולנשמה.

 

 

לא תמיד אנו מסוגלים לבד לבצע את השינוי ולאחות את הקרעים. לעיתים, פרספקטיבה אחרת נדרשת על מנת לאפשר זווית ראייה חדשה. תמיכה מתוך ניסיון והקשבה מכילה יכולים להוות את הקו הדק שבין הצלחה לאכזבה.

פנייה לטיפול נכון ולעזרה מקצועית חיונית לתהליך הריפוי, ונדרש אומץ לבקש תמיכה. המסע לריפוי יכול להיות מאתגר, אבל הוא חוויה שווה ומעשירה. את.ה לא לבד, ותמיד יש תקווה לעתיד מזהיר יותר.

פוסט טראומה: הזדהות מלאה עם התהליך שלך

אני והצוות עברנו חוויות דומות ויצאו מחוזקים ומחוסנים. באמצעות שילוב של שיטות טיפוליות שונות במסגרת מתודולוגיית תשעת השערים, נחזק גם אותך

IMG_2355.jpeg

קלפי עוצמה

IMG_6212.JPG

מנוחה

IMG_3707.JPG

מדיטציה

WhatsApp Image 2022-03-30 at 7.11.07 PM.jpeg

תדרים וצלילים מרפאים

e2693c9b-7118-4c37-9c41-8cc06dac70a3.jpeg

תנועה

3b3bd1ab-cefc-4449-9dd7-ab301d9382a0.JPG

תזונה

ריטריט הוליסטי

בשיטת

תשעת השערים

מספיק לשאת את משקלן של טראומות עבר על הכתפיים. הגיע הזמן לשחרר את הנטל ולמצוא מזור. הצטרפ.י אלינו לרטריט משנה-חיים המתמקד בסיוע צמוד לעיבוד הטראומות האישיות שלך בסביבה בטוחה ותומכת. באמצעות שילוב של שיטות טיפוליות שונות במסגרת מתודולוגיית תשעת השערים, לרבות ייעוץ, תרגול מיינדפולנס, תנועה מרפאה וביטוי אומנותי, נדריך אותך למסע ריפוי ושלווה פנימית, אשר בסופה מובטחת הרגשה מועצמת וכלים להמשך מסע הריפוי באופן עצמי. אין צורך יותר לאפשר לעבר שלך להגדיר את עתידך. יחד, נעשה את הצעד הראשון לקראת ריפוי והעצמה. 

יורט ההתחדשות

הכירו את יורט ההתחדשות באמירים, מרחב של איכות והתפתחות.  

בלב הגליל המערבי העליון, מתחת להר מרון, שוכנת אמירים,

שמורת טבע מהממת עם נוף אל הכנרת.

אמירים הינו הישוב הצמחוני/טבעוני הראשון בארץ,

כמו גם מקום מולדתם של הצימרים, אירוח כפרי באווירה ישראלית.

מרחב ההתחדשות מציע זמן פנוי להתבוננות כמו גם מקום המאפשר לתהליך עמוק להתרחש. המרחב מחזיק בתדר גבוה של ריפוי ואהבה, ומותאם לחוויה מחדשת עם העצמי. המרחב מאובזר בכול הדרוש לחוות תהליך מפנק ומרפא, ומטרתו לדמות את הרחם האימהי. המרחב מצוי בטבע, מוקף ירוק מלא תקווה ושקט מופתי. 

קבלה, הערכה וחגיגה - שלושת אבני הבניין של חיים מוארים, שמחים ובריאים

זוהי הזמנה להתחבר עם תדר של שלווה, אל עצמך, ואל חוויית חיים חדשה. 

8bbfe2d2-52bf-4597-921b-529dbbd3b979.jpg

ליווי אישי ותומך
עם שגיא 

במהלך 12 שנות ניסיון בתחום ההתפתחות והמודעות, על פני 4 יבשות ומול קבוצות מכול הגילאים, ברור לי שאין נוסחה אחת המתאימה לכולם. לכן, יצרתי את שיטת תשעת השערים, אשר מציגה אותך - את האדם - במרכז. 

זכות גדולה עבורי היא לעבור איתך תהליך 

thank-you-emoji-png-6.png
13e23ef6-d905-476d-9fa4-a3aefce0eaeb.jpg

ביאטריקס, פברואר 2023

שגיא יקר, הייתי ליד העץ כל יום מאז הפגישה שלנו ואני מרגישה שאני הופכת יותר ויותר שלמה עם עצמי 🙏💗 האש בתוכי התחילה שוב להתלקח תודות למפגש היומי שלי עם עצמי. אני מניחה שצריך עוד קצת 🧨 💣💥 אש 😁🤣 😉 על מנת להצליח להיפתח לזה שוב

 אני מקווה שאתה בטוב ותודה על התמיכה 🙏💝🤗😘🌻

טל, יולי 2022

שגיא, אמנם נפרדנו אתמול אבל רציתי שוב להודות לך על הליווי והחניכה הנפלאים. תודה רבה על האכפתיות, תשומת הלב, ההכלה והחיבה. זה לא מובן מאליו בכלל. מעבר לכך גם התכנים היו מרתקים, אז באמת תודה תודה תודה שגיא ושיהיה רק טוב

רוברט, מרץ 2021

לנצח אשאר ביראת כבוד ואופוריה בלתי ניתנת לביטוי מן הטקס אצל שגיא. ואין לי מילים שיכולות להתקרב לשבח אותו. מהר מאוד הוא הפך לאח. והקשר הזה הוא נצחי. תודה על החוויה. הרבה אהבה ותקווה למי שמחפש תהודה
bottom of page