top of page
Sunrise

טראומה וניצול רגשי

בעידן מודרני של אינפורמציה זמינה ולקיחת אחריות עצמית, רבים מתעוררים להתמודדות עם פצעי עבר, טראומות ילדות וצלקות לא מאוחות. מה שלא מתרפא ומתאזן, יעיק עלינו לכול אורך חיינו.

ניצול רגשי היא חוויה מאתגרת והרסנית ממנה סובלים רבים ברחבי העולם. כיום אנו מתעוררים להשפעתה על חיינו ביומיום. תחושת אובדן, הלם וניתוק עצמי הן רק כמה צורות ביטוי של ניצול רגשי. התמודדות נכונה וכנה תוביל לשחרור מן הסבל והכאב ותאפשר להפיכתם לעוצמה ולכוח מוביל.

 

 

לא תמיד אנו מסוגלים לבד לבצע את השינוי ולאחות את הקרעים. לעיתים, פרספקטיבה אחרת נדרשת על מנת לאפשר זווית ראייה חדשה. תמיכה מתוך ניסיון והקשבה מכילה יכולים להוות את הקו הדק שבין הצלחה לאכזבה.

פנייה לטיפול נכון ולעזרה מקצועית חיונית לתהליך הריפוי, ונדרש אומץ לבקש תמיכה. המסע לריפוי יכול להיות מאתגר, אבל הוא חוויה שווה ומעשירה. את.ה לא לבד, ותמיד יש תקווה לעתיד מזהיר יותר.

הזדהות מלאה עם התהליך שלך

חוויות דומות הובילו אותי לצאת מן החושך אל האור, ולהציע את תובנותיי והצלחותיי האישיות לריפוי עצמי. באמצעות שילוב של שיטות טיפוליות שונות במסגרת מתודולוגיית תשעת השערים, נצא יחדיו להתחלה של חיים חדשים.

IMG_2355.jpeg

קלפי עוצמה

IMG_6212.JPG

מנוחה

IMG_3707.JPG

מדיטציה

WhatsApp Image 2022-03-30 at 7.11.07 PM.jpeg

תדרים וצלילים מרפאים

e2693c9b-7118-4c37-9c41-8cc06dac70a3.jpeg

תנועה

3b3bd1ab-cefc-4449-9dd7-ab301d9382a0.JPG

תזונה

ריטריט הוליסטי

בשיטת

תשעת השערים

מספיק לשאת את משקלן של טראומות עבר על הכתפיים. חלאס. נמאס ונגמר. הגיע הזמן לשחרר את הנטל ולמצוא מזור. רטריט משנה-חיים זה, המתמקד בסיוע צמוד לעיבוד העבר בסביבה בטוחה ותומכת, הוא הצעד נכון בלקיחת אחראיות אישית. באמצעות שילוב של שיטות טיפוליות שונות במסגרת מתודולוגיית תשעת השערים, לרבות ייעוץ, תרגול מיינדפולנס, תנועה מרפאה וביטוי אומנותי, תקבל.י את כול הכלים הדרושים למסע התחדשות ושלווה פנימית, אשר בכוחו לשנות את חייך ולהתקיים באופן עצמאי. אין יותר צורך לאפשר לעבר להגדיר את העתיד. נכתוב סיפור חיים חדש.

יורט ההתחדשות

הכירו את מרחב ההתחדשות באמירים, מרחב של איכות והתפתחות.  

בלב הגליל המערבי העליון, מתחת להר מרון, שוכן כפר יפהפה בתוך שמורת טבע אפופה נוף כינרת, הנושא תדר של שלווה.

אמירים הינו הישוב הצמחוני/טבעוני הראשון בארץ,

כמו גם מקום מולדתם של הצימרים, ומשכנם של מטפלים ואנשי רוח רבים.

מרחב ההתחדשות מציע זמן פנוי להתבוננות כמו גם מקום המאפשר לתהליך עמוק להתרחש. המרחב מחזיק בתדר גבוה של ריפוי ואהבה, ומותאם לחוויה מחדשת עם העצמי. המרחב מאובזר בכול הדרוש ליצירת תהליך אישי, ומטרתו לדמות את הרחם האימהי. המרחב מצוי בטבע, מוקף ירוק מלא תקווה ושקט מופתי. 

קבלה, הערכה וחגיגה - שלושת אבני הבניין של חיים מוארים, שמחים ובריאים

זוהי הזמנה להתחבר עם תדר של שלווה, אל עצמך, ואל חוויית חיים חדשה. 

8bbfe2d2-52bf-4597-921b-529dbbd3b979.jpg

ליווי אישי ותומך
עם שגיא 

במהלך 12 שנות ניסיון בתחום ההתפתחות והמודעות, על פני 4 יבשות ומול קבוצות מכול הגילאים, ברור לי שאין נוסחה אחת המתאימה לכולם. לכן, יצרתי את שיטת תשעת השערים, אשר מביאה אותך - את האדם - אל המרכז. 

זכות גדולה עבורי היא לעבור איתך תהליך 

thank-you-emoji-png-6.png
13e23ef6-d905-476d-9fa4-a3aefce0eaeb.jpg

ביאטריקס, פברואר 2023

שגיא יקר, הייתי ליד העץ כל יום מאז הפגישה שלנו ואני מרגישה שאני הופכת יותר ויותר שלמה עם עצמי 🙏💗 האש בתוכי התחילה שוב להתלקח תודות למפגש היומי שלי עם עצמי. אני מניחה שצריך עוד קצת 🧨 💣💥 אש 😁🤣 😉 על מנת להצליח להיפתח לזה שוב

 אני מקווה שאתה בטוב ותודה על התמיכה 🙏💝🤗😘🌻

טל, יולי 2022

שגיא, אמנם נפרדנו אתמול אבל רציתי שוב להודות לך על הליווי והחניכה הנפלאים. תודה רבה על האכפתיות, תשומת הלב, ההכלה והחיבה. זה לא מובן מאליו בכלל. מעבר לכך גם התכנים היו מרתקים, אז באמת תודה תודה תודה שגיא ושיהיה רק טוב

רוברט, מרץ 2021

לנצח אשאר ביראת כבוד ואופוריה בלתי ניתנת לביטוי מן הטקס אצל שגיא. ואין לי מילים שיכולות להתקרב לשבח אותו. מהר מאוד הוא הפך לאח. והקשר הזה הוא נצחי. תודה על החוויה. הרבה אהבה ותקווה למי שמחפש תהודה
bottom of page