top of page
Sunrise

זוגיות מחודשת

זוגיות צריך לשוב ולבחור, כול בוקר מחדש.

שמירה על מערכת יחסים בריאה אינה דבר של מה-בכך, ולעתים קרובות זוגות מוצאים עצמן מתמודדים עם אתגרים גדולים בדרך. מאי הבנה, לאי הסכמה, לבעיות אמון וחוסר אינטימיות, כול אינדיבידואל מביא את הקשיים שלו אל מערכת היחסים. לאורך זמן וללא התמודדות, אתגרים אלו עלולים לגבות מחיר כבד ממערכת היחסים וליצור מרחק בין בני הזוג. חיוני ביותר להקדיש זמן והתמסרות על מנת למצוא חיבור מחדש ולחזק את הקשר בינך לבין בן/בת הזוג. על ידי בחירה מודעת, להציב את מערכת היחסים שלכם בראש סולם העדיפויות, ולהצית מחדש את האהבה והחיבה שחלקתם פעם, תוכלו להתגבר על האתגרים שעלולים להתעורר ולבנות שותפות חזקה ומספקת, ובעיקר, ארוכת טווח.

 

אנו צריכים להתעורר כול בוקר מחדש ולבחור זה בזו, נהגתי לומר לאשתי. 

 

 

זוגיות מחודשת: סדנאות לבחירה 

סדנאות מגוונות ליצירת חיבור וחיזוק מערכת היחסים, עם דגש על תואם, שיתוף, מגע ונשימה. הסדנאות מועברות ע"י צוות מנחים מנוסה בתחום, עם רגישות לצרכים שלכם.

IMG-2242.jpg

אקרו יוגה

1D2FD0AF-3541-4737-9334-E0E5F9689E14.jpg

מגע מפנק

IMG-3073.jpg

מדיטציה ונשימה מעגלית

brain-7351510_1920.jpg

תדרים וצלילים מרפאים

IMG-3076.jpg

יוגה זוגית

IMG-5050.jpg

מארג

ריטריט הוליסטי

בשיטת

תשעת השערים

התנתקו מן היומיום אל גן עדן שליו והציתו מחדש את אהבתכם, ביופי עוצר הנשימה של אמירים ושל חווית הרטריט הזוגי שהכנו לכם. גלו מחדש מה זה להיות מאוהב והציתו את התשוקה, באמצעות סדנאות מעוצבות במיוחד בנושאי תקשורת מקרבת ומגע פיזי. תנו למנחים המומחים שלנו להדריך אתכם בפעילויות שישפרו את האינטימיות הרגשית והפיזית שלכם. אל תחכו עד שיהיה מאוחר מדי. אפשרו לעצמכם ללמוד מסיפורי הצלחה כמו גם מטעויות אחרים. פעלו עכשיו והצטרפו אלינו לחוויה בלתי נשכחת אשר מבטיחה לחדש את הזוגיות שלכם ולהצית מחדש את להבת האהבה.

יורט ההתחדשות

הכירו את יורט ההתחדשות באמירים, מרחב של איכות והתפתחות.  

בלב הגליל המערבי העליון, מתחת להר מרון, שוכנת אמירים,

שמורת טבע מהממת עם נוף אל הכנרת.

אמירים הינו הישוב הצמחוני/טבעוני הראשון בארץ,

כמו גם מקום מולדתם של הצימרים, אירוח כפרי באווירה ישראלית.

מרחב ההתחדשות מציע זמן פנוי להתבוננות כמו גם מקום המאפשר לתהליך עמוק להתרחש. המרחב מחזיק בתדר גבוה של ריפוי ואהבה, ומותאם לחוויה מחדשת עם העצמי. המרחב מאובזר בכול הדרוש לחוות תהליך מפנק ומרפא, ומטרתו לדמות את הרחם האימהי. המרחב מצוי בטבע, מוקף ירוק מלא תקווה ושקט מופתי. 

קבלה, הערכה וחגיגה - שלושת אבני הבניין של חיים מוארים, שמחים ובריאים

זוהי הזמנה להתחבר עם תדר של שלווה, אל עצמך, ואל חוויית חיים חדשה. 

8bbfe2d2-52bf-4597-921b-529dbbd3b979.jpg

ליווי אישי ותומך
עם שגיא 

במהלך 12 שנות ניסיון בתחום ההתפתחות והמודעות, על פני 4 יבשות ומול קבוצות מכול הגילאים, ברור לי שאין נוסחה אחת המתאימה לכולם. לכן, יצרתי את שיטת תשעת השערים, אשר מציגה אותך - את האדם - במרכז. 

זכות גדולה עבורי היא לעבור איתך תהליך 

thank-you-emoji-png-6.png
13e23ef6-d905-476d-9fa4-a3aefce0eaeb.jpg

ארז, אוקטובר 2022

השראה אתה
שגיא היקר והאהוב
מאחל לך שתהיה בתודעת מלאות שהאהבה שאתה נותן ,תמלא ולא תרוקן
כי כולנו במהות היא אהבה
חיבוק ענק וחזק
ארז

טל, יולי 2022

שגיא, אמנם נפרדנו אתמול אבל רציתי שוב להודות לך על הליווי והחניכה הנפלאים. תודה רבה על האכפתיות, תשומת הלב, ההכלה והחיבה. זה לא מובן מאליו בכלל. מעבר לכך גם התכנים היו מרתקים, אז באמת תודה תודה תודה שגיא ושיהיה רק טוב

אלינור, מרץ 2023

 שגיא

"מה טוב אוהליך יעקב, משכנותך ישראל"

השיר הזה התנגן בראשי בהשראתך.

תודה על מרחב אינטימי, מקודש, מכיל ותומך. הכנסת אותנו בחדריך והתדר של הלב והריפוי היה נוכח. זכינו בחיבור מחדש ופשטות רכה.

מודים מכול הלב

אלינור ודגן

bottom of page